Stavíte-li základy rodinného domu, venkovní bazén, či novou podlahu potřebujete kvalitní beton. S tím jde ruku v ruce potřeba na dokonalý servis a betonářské práce. Vzhledem ke zkušenostem z oboru stavby rodinných domů na klíč, můžeme zaručit i profesionalitu v betonářském odvětví.

Naše rodinná stavební firma s dlouholetou tradicí, působící na území Teplicka a Ústeckého kraje, disponuje profesionálními a moderními postupy, díky nimž garantujeme kvalitu a odbornost. Mimo to jistě oceníte i kompletní servis, včetně úklidu, odvozu a ekologické likvidace odpadu.

Přestože se zdá, že betonářské práce jsou jednoduchou záležitostí, opak je pravdou. Nároky na rychlost a přesnost výstavby, společně s dokonalými technologickými postupy si žádají kvalifikované a proškolené zaměstnance. Naše firma dbá mimo jiné i na pravidelné odborné kurzy, díky čemuž jsme specialisty v oboru betonářských prací.

Samotná pokládka betonu je často vědou, častokrát však alchymií. Zabezpečíme kompletní betonářské práce, včetně přípravy podkladů, bednění, dopravy, výztuží a betonáže. Mimo betonování základových desek rodinných domů provádíme i drobnější betonářské práce, související s rekonstrukcemi bytových jader, renovacemi bytů, či s jinými zednickými a stavebními pracemi. Mimo to provádíme také sanace betonu a betonování podlah.

Rádi vám poradíme!

Jiří Štark 608 353 330

Přítkovská 1503

415 01 Teplice