Chystáte se na rekonstrukci koupelny? Chápete, že jde o důležitý stavební zásah? Bojíte se, že to vše sami nezvládnete?

Dnes se již bát nemusíte. Naše stavební firma, založená na rodinné tradici a dlouholetých zkušenostech, vám kromě rekonstrukcí bytového jádra , domů, montážních, betonářských a sádrokartonářských prací nabízí i kompletní rekonstrukci vaší koupelny.

Asi si uvědomujete, že rekonstrukce koupelny je rozhodnutím na desítky let dopředu, někdy i na celý život. V tom případě jsou plánování, volba kvalitního stavebního materiálu i výběr dodavatele více, než důležitou záležitostí. Pokud přemýšlíte o kompletním stavebním servisu, včetně moderních pracovních postupů a ekologické likvidace, neváhejte se obrátit na naši firmu.

Samotná realizace by měla splňovat požadavky klienta na prostor, funkčnost, využitelnost a estetičnost. Zcela jistě tak budete provádět bourací práce, zednické práce, stavění příček, instalaci dlažby a koupelnových obkladů, štukování i čištění. Díky spolupráci s naší firmou, která působí v Teplicích a Ústeckém regionu, získáte profesionalitu a kvalitu.

Na základě profesionálních školení můžeme být nápomocni například při renovacích koupelen, nebo instalacích sádrokartonu. Díky důmyslným stavebním alternativám se dnes už nemusíte obávat znečištění celého bytu, či domu. Zakládáme na osobním přístupu a moderních postupech, což potvrzuje mnoho spokojených zákazníků.

Jiří Štark 608 353 330

Přítkovská 1503

415 01 Teplice