Minerální podhledy jsou výborným stavebním doplňkem, který nejenže zútulní váš domov, ale poslouží také jako zvuková a tepelná izolace. Mimo to díky nim zakryjete nevzhledné otvory, elektroinstalace, či větrání. Podhledy jsou tak ideální, jak pro rekonstruované administrativní prostory, tak i pro rodinné domy.

Nevyhovují-li vám vysoké stropy a stejně vysoké ceny energií, můžete využít instalace minerálních podhledů. Co to vlastně minerální podhled je? Jde o lisované desky, které jsou vyrobeny z minerálních vláken. Kromě estetičnosti, splňují i hygienické nároky, nároky na požární bezpečnost, tepelnou i zvukovou odolnost.

Specializujeme se na kompletní stavební práce na klíč a nabízíme vám též instalaci minerálních podhledů. Samotná realizace obnáší hned několik profesionálních úkonů, na které jsme odborně vyškoleni. Zvládáme tak instalaci lehkých konstrukcí, určených pro finální stropní podhled. Do pravidelných otvorů jsou pokládány kazetové stropní podhledy. Výhodou takového systému je fakt, že veškeré elektroinstalace a kabeláže jsou vedeny uvnitř podhledu, díky čemuž máme neobyčejnou možnost variability prostorového řešení.

Působíme na trhu již od roku 2006, nejenže provedeme kompletní montáž stropních minerálních podhledů, ale zajistíme též bezproblémový úklid dotčených prostor, odvoz odpadu a jeho ekologickou likvidaci.

Informujte se o naší nabídce. Kontaktujte nás!

Jiří Štark 608 353 330

Přítkovská 1503

415 01 Teplice