Praktičnost, estetičnost, funkčnost, trvanlivost a životnost. To jsou hlavní atributy zámkových a venkovních dlažeb. Díky těmto vlastnostem jsou tak tyto druhy dlažby stále žádanější. Připočteme-li k nim ještě cenovou dostupnost, získáme mimořádnou a neutuchající oblíbenost.

Pokud vám vadí nevzhledné, zablácené a nezpevněné cesty, vedoucí k vašemu rodinnému domu, máme pro vás ideální řešení. Naše rodinná stavební firma, která se mimo jiné orientuje též na instalaci zámkové a venkovní dlažby, vám vytvoří fascinující a nádhernou cestu, která vás dovede přímo ke vchodovým dveřím.

Měli bychom si uvědomit, že venkovní dlažba není pokládána na jednu sezónu, ale na velmi dlouhou dobu. Proto se doporučuje, využít k přípravě i samotné pokládce služby odborných firem. Jednou z takových, je i naše stavební firma. Kombinací dlouholetých zkušeností, využíváním moderních postupů a kvalitních materiálů i osobním přístupem můžeme garantovat práci na vysoké profesionální úrovni, o čemž svědčí i množství spokojených zákazníků.

Kromě samotné pokládky zámkové a venkovní dlažby, jsme schopni připravit podloží, nebo-li vhodně upravit ornici, tak aby vydržela stálou zátěž. Mimo to provádíme také zásyp ukládacího lože, pomocí hrubých a jemných kamenných drtí. Samozřejmostí jsou i koncové úpravy, pomocí jemného písku a vibrační desky s pryžovou ochranou.

Jakékoliv dotazy rádi zodpovíme. Kontaktujte nás.

Jiří Štark 608 353 330

Přítkovská 1503

415 01 Teplice