Zateplujete, renovujete, přestavujete, rekonstruujete bytová jádra? Potom jistě také přemýšlíte o sádrokartónu. Tedy o jednom z nejoblíbenějších materiálů ve stavebnictví.

Zabýváme se rekonstrukcemi bytového jádra, stavebními a zednickými pracemi, renovacemi bytu, minerálními podhledy i kompletní rekonstrukcí vašeho domova na klíč a máme ve svém portfoliu také montáž sádrokartónu a sádrokartonářské práce.

Sádrokartón, jakožto jeden z nejlepších a nejoblíbenějších stavebních materiálů vhodných pro použití v interiérech, již dlouhá léta dosahuje mimořádných výsledků. Rekonstruujete-li bytové jádro, stavíte-li příčky, snižujete-li stropy, nebo vytváříte podhledy, všude tam využijete mimořádných vlastností sádrokartónu. Když k tomu všemu přidáme i další výhody v podobě ekonomické efektivnosti materiálu, variability řešení a izolačních vlastností dostaneme opravdu výjimečný materiál.

Právě naše stavební firma, která se dlouhodobě na sádrokartonářské práce specializuje, dokáže, dle nejnovější postupů, splnit požadavky a přání každého zákazníka. Kromě montáže sádrokartonových systémů, lepení stropních podhledů či kazet, i interiérových úprav jsme samozřejmě schopni sádrokartonářské práce spojit s rekonstrukcí bytového jádra, se zednickými pracemi, nebo s nejrůznějšími renovacemi.

Naše rodinná firma se sídlem v Teplicích a působností v celém Ústeckém kraji provádí též instalace minerálních podhledů a dalších sádrokartonových konstrukcí. Neváhejte nás kontaktovat.

Jiří Štark 608 353 330

Přítkovská 1503

415 01 Teplice