Obáváte se, že vaše staré umakartové jádro nesplňuje moderní požadavky na koupelnu, či záchod? Stejně tak, jak se změnila doba, změnily se i nároky na estetičnost, praktičnost a funkčnost koupelen. Rekonstrukce bytového jádra tak není možností, nýbrž nutností.

Realizujeme kompletní rekonstrukce bytů, bytových jader, domů a koupelen, ale i sádrokartonářské práce či bourací práce. Kompletní stavební práce na klíč, včetně celkové rekonstrukce bytového jádra.

Samotné stavební, montážní a zednické práce, které nesmí narušit statiku panelového domu, probíhají s ohledem na zákazníka a jeho potřeby. Prozákaznický přístup, společně s využitím kvalitních materiálů a moderních postupů představují naši výhodu oproti konkurenci.

Na rekonstrukci bytových jader používáme kvalitní materiály, například ytong, splňující přísné normy na bezpečnost i zdravotní nezávadnost. V případě potřeby instalujeme též speciální druhy sádrokartónu, který je vhodný do vlhkého prostředí.

Zcela samozřejmě zajistíme odvoz suti a ekologickou likvidaci odpadu, jakožto též úklid bytu a přilehlých prostor. Dlouholeté zkušenosti a znalosti z nás dělají odborníky na rekonstrukce či renovace bytových jader. Proto neváhejte a kontaktujte nás. Rádi vám poradíme!

Designové stěrky

Máte v plánu rekonstrukci koupelny a chcete ji provést netradičním způsobem? Nebo chcete jen dekorativně odlišit stěnu? Nechte si udělat designovou stěrku.

Materiály které používáme se vyznačují výjimečným estetickým vzhledem, vynikající vodotěsnou ochranou a mechanickou odolností. Proto je možné stěrku aplikovat do koupelen, sprchových koutů, na stěny bazénů a všude tam kde je vyžadována extrémní odolnost a omyvatelnost.

Jednou z největších výhod systému je snadné čištění. Protože vytváří souvislý bezešvý povrch tím odpadává zanášení spár jako u keramických obkladů.

Jiří Štark 608 353 330

Přítkovská 1503

415 01 Teplice