Přestavujete koupelny či bytová jádra? Potřebujete poradit se stavbou nového rodinného domu?
Uvažujete o zateplování fasád? Chcete nově omítnout již zašlou zeď?
S drobnými, většími i velkými zakázkami si poradíme.

Běžně provádíme kompletní stavby domů na klíč, bourací, betonářské a sádrokartonářské práce. V nabídce naší firmy tak naleznete zednické a stavební práce všeho druhu. Působíme v oblasti Teplic a Ústeckého kraje, přičemž dbáme na osobní přístup k zákazníkům a kvalitně odvedenou práci. Našimi přednostmi jsou též odborně vyškolení profesionálové ve svém oboru, kteří pracují s kvalitními materiály a využívají moderních technologických postupů. Odvoz, úklid a ekologická likvidace odpadu u nás nejsou nadstavbou, ale samozřejmostí.

Umíme betonářské práce, ale i kompletní stavbu. Překážkou tedy pro nás nejsou ani sanační a bourací práce, montáž sádrokartónu, rekonstrukce koupelen a bytových jader, renovace bytů, vyzdívání obvodových zdí, ale i obkladačské práce.

Díky dlouhodobým zkušenostem z oblasti stavby a rekonstrukcí vnějších i vnitřních částí budov, se snadno orientujeme v potřebných stavebních normách, plánech a předpisech. Běžně provádíme betonáž svislých i vodorovných konstrukcí, zdění pomocí ytongu, nebo montáže nejrůznějších prefabrikátů.

Pro zakázky, rady a konzultace nás můžete vždy kontaktovat!

Jiří Štark 608 353 330

Přítkovská 1503

415 01 Teplice